Meie teenused

Parima tulemuse nimel !

Meie teenused

Parima tulemuse nimel !

Hoolduskoristus

Hoolduskoristus on regulaarne koristusteenus, mille käigus puhastusteenindaja hoolitseb Teie ruumide puhtuse ja korra eest kokkulepitud aegadel ja mahus. Hoolduskoristust teostame büroo- ja kontoripindadele, lao- ja kaubandushoonetele, eramutele ning korteriühistutele.

Büroo- ja kontoripindade koristus

Hoolduskoristus on regulaarne koristusteenus, mille käigus puhastusteenindaja hoolitseb Teie äripinna puhtuse ja korra eest kokkulepitud aegadel ja mahus. Puhtus on lisaväärtus Teie ettevõtte imagole!

Kodukoristus

Kodukoristus on just mõeldud Sulle, kui sa väärtustad oma aega, jättes oma kodu puhtuse eest hoolitsemise meie hoolde. Teenust tellides saad arvestada alati oma kodu puhtuse ja säraga. Koristust teostab meie teenindaja eelnevalt kokkulepitud aegadel, kuid ka erakorralise etteteatamise puhul.

Kinnisvara korrashoid

Teenus on suunatud peamiselt büroohoonetele ja korteriühistutele. Hoolduste intervallid lepitakse kliendiga kokku individuaalselt.

Majahoidja, kes vastavalt kokkulepitud aegadel objektil käib, tagab igapäevase välisterritooriumi ja trepikodade korrashoiu. Majahoidja ülesannete hulka kuulub ka lipu heiskamine vastavalt kehtivale korrale, suvel vajadusel muru niitmine, sügisel lehtede riisumine ja lehekottide utiliseerimine, lendprahi korjamine ning kevadel suurpuhastuse elluviimine. Talvel majaesine libedusetõrje ja lumekoristus. Tööde loetelu ei ole sellega sugugi piiritletud. Töid teostame aastaringselt vastavalt kliendi soovide ja vajaduste järgi.

Eripuhastus tööd

Eri- ja suurpuhastustööd on kõik toimingud, mida sise- või välikoristus ei kata, ent mis on hädavajalikud
ehitise puhtaks saamiseks ja puhtana hoidmiseks sh esteetilise välimuse taastamiseks ja säilitamiseks.

Ehitusaegne ja -järgne koristus

Ehitus- ja remondijärgse suurpuhastuse käigus eemaldatakse kõikidelt pindadelt ja seadmedelt ehitustolm ja mustus. Pestakse aknad ja põrandatele teostatakse kasutuselevõtu pesu.

Peale põrandate puhastamist kaetakse need vajadusel kaitseainega.

Akende pesu

Aknapesu sisaldab klaasipindade, aknaraamide, aknavahede ja aknalaudade puhastamist sinna kogunenud tolmust, prahist jms.

Aknaid soovitame pesta vähemalt kaks korda aastas või sagedamini, sõltuvalt hoone asukohast.

Akna välipesu on võimalik teostada temperatuuril kuni 5°C.

Suurpuhastus ja erakorraline puhastus

Suurpuhastus ja erakorraline puhastus on tavaliselt ühekordne ja väga põhjalik koristusteenus.
Suurpuhastuse käigus puhastatakse kõik ruumi pinnad nii, et need oleksid jälle värsked ja esteetilised.

Suurpuhastus teenused:

  • kolimiseelne ning kolimisjärgne puhastus
  • ürituste järgne puhastus
  • saunade puhastamine
  • suurköökide puhastus
  • fassaadide pesu

Põrandate süvapesu ja hooldus

Põrandakatete süvapesu, vahatamine ja hooldus (pvc, linoleum, kivi, betoon, puit).

Vastavalt vajadusele vajavad põrandapinnad tõhusamat mehhaanilist koristamist e. masinpesu, mille käigus eemaldub pinda sööbinud mustus, mida tavapesuga ei saavuta. Süvapesu teostamise vajadus sõltub enamasti põrandakatte tüübist ja selle kasutamiskoormusest. Põrandakatte eluea pikendamiseks ja igapäevase hoolduskoristuse parendamiseks on mõistlik kasutada peale masinpesu vaha, küllastusainet või puitpinna korral õli/õlivaha.

© 2019 Sena Hooldus OÜ